Балога замовив антиконтрабандний сюжет про Закарпаття для шантажу Порошенка (ВІДЕО)

Балога замовив антиконтрабандний сюжет про Закарпаття для шантажу Порошенка (ВІДЕО)

Порошенко-БалогаПро це”Трибуну”  інформує “Вільне Закарпаття”.

Днями на всеукраїнському телеканалі “1+1”  вийшов ніби викривальний сюжет про закарпатську контрабанду. Уважно придивившись до матеріалу, неозброєним оком видно, що сценарій до цього розслідування писався в Мукачеві, а його автором є закарпатський олігарх Віктор Балога.

Про вихід у ефір цього сюжету “Трибуна” писала ще два тижні тому. Тому якоїсь великої несподіванки для знаючих людей даний матеріал не представляє. За неофіційною інформацією,  Балога заплатив за сюжет ТСН «Тиждень» 10 000 доларів і зараз чекає, що журналісти зроблять свою роботу та відбілять його команду від незаконних дій та повісять всі гріхи сімейства на інших.

Чому ж викривальний відеосюжет аж пахне заказухою?

По-перше — коментатори теми тут — ручні активісти Балоги.

Ще один штрих — журналіст “1+1” ішов на відпрацювання ніби таємної спецоперації з працівниками СБУ. Скажіть, будь-ласка, коли це в історії України, СБУ брало на відпрацювання журналістів, окрім як у замовних справах. Цього разу такій доброті закритої служби посприяв сват Балоги Володимир Гелетей, якого єдиного з усіх силовиків Закарпаття після мукачівських подій 11 липня не звільнили,зі служби а навпаки — залишили координувати потоки балогівської контрабанди у якості заступника начальника.

Наостанок варто просвітити незнаючих, що справжню контрабанду на Закарпатті курує якраз Балога. Зокрема, його молодший брат Павло займається переправкою щодня тисяч пачок цигарок через українсько-угорський, а особливо — через українсько-румунський кордони. Як то кажуть, “на злодієві шапка горить”…

А власне вся ця історія з контрабандою, як і покровительство русинських тем, потрібні Балозі аби шантажувати Президента Порошенка і просити в нього “жирні” посади для себе та своїх сателітів.

Голова ОДА Геннадій Москаль прокоментував журналістський матеріал про ситуацію на Держкордоні, що проходить уздовж Закарпатської області, а також виділення в приватну власність прикордонних ділянок землі.
– Мені трішки незрозуміла позиція журналістів, які при підготовці серйозних матеріалів мають подавати об’єктивну інформацію, – зазначає Г.Москаль. – Як можна наводити обурливі факти про виділення прикордонних ділянок землі в приватні руки (це дійсно неприпустимо!) і не сказати жодного слова, що рішення сесій про виділення землі оскаржені в суді? Зараз іде процес повернення ділянок у державну власність, частину з них уже повернено.
І журналісти не могли про це не знати, але чомусь змовчали. Те, що такий псевдосенсаційний сюжет готується, було відомо ще на початку грудня. Про це відкрито заявляв, наприклад, нардеп Валерій Лунченко. В інтернет тоді потрапили навіть імена інтерв’юєрів, які мали розповісти про «жахливі речі» на кордоні (і ці люди дійсно були в сюжеті), а також сума, проплачена за роботу журналістів. То про яку об’єктивність може взагалі йти мова?
Той факт, що сюжет одразу підхопив Балога зі своїми кишеньковими ЗМІ, усе пояснює. Але хочу нагадати вельмишановному нардепу з Мукачева кілька важливих речей. Прикордонні ділянки на Берегівщині в приватну власність віддали в грудні 2014-го – березні 2015-го. Одразу після переведення на Закарпаття в липні 2015-го, я з новим керівництвом Держприкордонслужби ініціював звернення в суди про скасування цих рішень сільських рад. На сьогодні 9 ділянок уже повернуті державі, по інших тривають суди, однак вони теж будуть повернуті. А тепер питання –  хто очолював Закарпатську ОДА з грудня минулого по березень цього року? І де був сам Балога, котрий тільки тепер здійняв лемент про «владу, контрабанду, криміналітет»? Чому він мовчав, коли все це коїлося у величезних масштабах, і тільки тепер «прозрів»? Та на злодії й шапка горить!
Державний кордон у нас дірявий не тільки в межах Закарпатської області, а й по всій Україні. Це всім давно відомо, бо колючий дріт перед контрольно-слідовою смугою здали в металобрухт, коли Балога очолював Адміністрацію Президента. Відкрию ще один «секрет» – частину кордону на Донбасі Україна взагалі не контролює.
Незважаючи на це, системної контрабанди тютюнових виробів, яка дахувалася владою й правоохоронцями на Закарпатті, зараз немає. Це визнають силовики з Угорщини, Словаччини й Румунії. Організовував і очолював цю системну контрабанду Мукачівський клан, і саме тому, що його позбавили цього надприбуткового «бізнесу», і з’являються ці «викривальні» заяви. Когось просто жаба давить, що забрали «цицьку».
Я підкажу ще раз, що робити для ефективної боротьби з контрабандою – треба повернути за неї кримінальну відповідальність (принаймні за підакцизні товари). Поки за переправлення сигарет будуть лише штрафувати, нічого серйозного не вийде. Я особисто підготував законопроект про криміналізацію контрабанди, який зареєстрований у Верховній Раді кількома нардепами від Закарпаття. А що робить персонально Балога для боротьби з контрабандою? Тільки продукує якісь  недолугі й напівграмотні заяви. Та нехай краще пояснить, як він примудрився голосувати за «антинародний» бюджет. Поїде собі на гірськолижні європейські курорти, пише звідти всяку маячню, а нам тут жити…

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Балога замовив антиконтрабандний сюжет про Закарпаття для шантажу Порошенка (ВІДЕО)”

  1. Сімейство Балог почало акцію по розрахункам за обрання мера на останніх виборах у Мукачеві.Під керівництвом молодшого сина Балоги, Андрія, Мукачвіська міськрада виділила із бюджету міста на 2016 рік 1200тис.грн. для Мукачівського університтету, що є грубим порушанням фінасового законодавства. Ректор МДУ,як член партіїї ЄЦ за рахунок адмінресурсу та підкупу студентів МДУ, які проживають у гуртожитках вузу, пройшла у депутати міськради, не без підтримки клану Балог.
    Бездарні феодали не знають елементарних норм законодавства України, адже нині кожний студент і викладач МДУ знає, що вузи 3-4 рівня акредитації фінансуються за рахунок державного бюджету через Міністерство освіти та науки. А кошти місцевих бюджетів для місцевого внз (підпорядкування МОН) використовувати заборонено!
    Тож які “покращення” можна зробити у МДУ на ці кошти платників податків? Скоріше це відмивання грошей за останні вибори. Спочатку виділяють, а потім при ліквідаціїї МДУ, все перейде тим, хто так прагне “допомогти МДУ…

  2. Хочу нагадати, що балога не із тих, хто звик повертати, скоріше вібирати, віджимати, грабувати, примушувати йому добровільно дарувати те, що йому впало в око. Ше треба зазначити, шо Балога терпить фіаско, яке мало статися раніше. За всі злочини цей покидьок із Завидова має розрахуватися по рахункам і сісти в буцигарню

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *