В Мукачеві “зависли” недобудови для українських військових (ФОТО)

Будівництво двох багатоквартирних будинків у місті Мукачево розпочали ще п’ять років тому. Однак навіть після судової тяганини із компанією-підрядником Міністерство оборони чомусь так і не змогло забезпечити військовослужбовців квартирами, які їм обіцяли. Про це повідомив один із місцевих офіцерів, підполковник Іван Стахів.

будинок«Десятки сімей військовослужбовців уже роки поспіль слухають обіцянки наших чиновників та сподіваються колись все ж отримати омріяне житло. Тим не менш, ці два будинки стоять недобудованими і починають псуватися через недогляд. Люди ж тим часом змушені тягатися по орендованим квартирам», – розповідає голова Закарпатської організації “УКРОП” Власта Негря.

І справді, наразі на житло у двох будинках, котрі зводять на території колишнього військового містечка у Мукачеві, очікують як сім’ї колишніх військовослужбовців, так і родини героїв АТО і навіть вдови та діти загиблих на Сході військових.

«Ще в лютому цього року у Міністерстві оборони пообіцяли завершити будівництво до кінця 2015 року. Однак зараз про здачу будівель в експлуатацію не йде навіть мова», – констатує Іван Стахів.

За словами військовослужбовця, Міноборони довелось навіть судитися із компанією-підрядником, яка зводить ці квартири. Суд виграли, частково роботи відновились. Однак тривали вони не більше півтора місяця. Тим часом,  із території будівництва просто посеред білого дня у невідомому напрямку вивозили будівельні матеріали, куплені за кошти Міністерства. Куди вони поділись – можна тільки догадуватись. Зараз роботи зупинились. При цьому, одна будівля завершена вже на 80%. Там залишилось підвести основні комунікації та встановити сантехніку. І люди можуть заселятися.

Повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації політичної партії “УКРОП”

будинок2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Мукачеві “зависли” недобудови для українських військових (ФОТО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *