В Ужгороді презентували книгу Вікторії Андрусів «Полюції»

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нової книжки відомої закарпатської письменниці Вікторії Андрусів.

андрусів

Вікторія Андрусів представила нову збірку новел «Полюції» та розповіла про свою книгу: «Якщо узагальнити, то це книга про любов. Не чоловіка до жінки, а загальну, вселенську любов. І про любов до тих людей, які нам не завжди комфортні і яких ми краще не помічаємо. Тому не дивуйтеся, що серед моїх героїв, наприклад, безхатченко, який читає книги, що їх знаходить на смітнику. Або жінка, яку підібрав з вулиці чоловік-вдівець, до якого вона прив’язалася, як пес. Це і собака, який стає найвірнішим другом. І остання маленька повість – це розповідь про маленьку дівчинку, яка пам’ятає себе задовго до того, як вона народилася».

«У цих людях живе щось непересічне, тому варто їх помічати. Натомість багато хто відчуває у душі дискомфорт, побачивши їх. Ось про це моя книга», – каже авторка.

Презентовану книгу видавництво видало за свій кошт. Для Закарпаття це, як зауважив письменник Олександр Гаврош, рідкість. Видавець Іван Ключевський, директор підприємства «Патент» пояснив: «Ми познайомилися з Вікторією Андрусів на книжковому ярмарку у Празі. Я побачив цікавість відвідувачів ярмарку до неї, оскільки на виступ Вікторії «прокинулися» усі, хто до того сидів, дрімаючи. Тоді у мене з’явився інтерес до творчості Вікторії і її майбутньої книги. Наше видавництво видає власні книги, це в основному казки, пізнавальна і туристична тематика, що успішно реалізовується. Прозу ніколи не видавали, але тексти Вікторії Андрусів захоплюючі, читаються на одному подиху і тому ми вирішили видати цю книгу».

Перший наклад – 500 примірників. У книзі – 16 оповідань, вона вже представлена у книжкових крамницях Ужгорода (вартість – 40 грн).

 

Вікторія Андрусів – автор поетичних збірок “Серед зими верталися птахи” та “Із осені я склала ікебану”, а також прозових збірок “Фізіологія жіночої депресії”, “Курвацьке життя” та “Омана небесна”. В 2011 році вийшов роман, який має назву “Притулок”.

Лауреатка престижного міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2014». Автор низки документальних фільмів про автентоніку рідного краю. Переможниця міжнародного конкурсу короткометражних фільмів у Хмельницькому 2005.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *