Депутати Закарпатської облради облради завершили вивчення матеріалів другої сесії

Депутати облради сьомого скликання у своїх комісіях завершили вивчати пропоновані матеріали порядку денного другої сесії облради.

Зокрема, відбулися засідання 5 профільних комісії: з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності  та інвестицій, з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою, де керівник  Петро  Голубка, з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, нацменшин та інформаційної політики на чолі з Ілдікою Орос,  з питань охорони здоров’я, яку веде Роман Шніцер, а також з питань бюджету  під головуванням  Василя Кошелі.

У роботі постійних комісій узяв участь перший заступник голови облради Йосип Борто.

Депутати серйозну увагу приділили розгляду змін  до обласного бюджету-2015 року та про обласний бюджет 2016 року. Зосереджено розглянули нові пропоновані  цільові галузеві програми у сфері освіти, охорони   здоров’я, транскордонного співробітництва, соціального захисту населення, культури, мистецтва, молоді та спорту тощо.

У ході роботи  обранці висловили низку зауважень і слушних думок. Найбільш  важливі будуть   узагальнені  і подані на   розгляд   членів президії  обласної ради, засідання якої  відбудеться  сьогодні, 21 грудня.

Прес-служба Закарпатської облради

облрада

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *