В Ужгороді діти Донеччини та Закарпаття вітали один одного з Днем Миколая (ФОТО)

Миру і злагоди, здоров’я та благословень у День Св.Миколая бажали одні одним діти Закарпаття та Донеччини через святковий телеміст «Маріуполь – Ужгород» та згадували спільно проведені миті.

 Зігріте добром маленьких сердець та світлих усмішок свято Миколая діти зі сходу та заходу України зустрічали разом: сьогодні їх об’єднав телеміст «Маріуполь – Ужгород». Таке приємне диво на Миколаїв день подарували хлопцям і дівчатам Сергій Миколайович Князєв та В’ячеслав Васильович Аброськін – очільники закарпатської та донецької поліції.

Розпочав діалог, звернувшись із вітальним словом до присутніх, очільник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Сергій Миколайович Князєв. «Ми, закарпатські та донецькі поліцейські, раді, що могли вас познайомити. Донецькі діти побували в нас, і ми маємо надію, що скоро свалявчани погостюють у вас, на Донеччині, на вже мирній землі. А наша сьогоднішня зустріч – це чітке підтвердження того, що ваше, діти, взаємне спілкування, дружба – це запорука нашої єдності, успіху», – підкреслив полковник закарпатської поліції.

Щирі вітання юнакам та дівчатам висловив і Матвійчук Сергій Анатолійович – заступник начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, який наголосив: «Ми живемо в одній країні, ми – єдиний український народ, що боронить свою землю і хоче миру». Сергій Анатолійович зазначив, що це далеко не остання зустріч дітей, а також побажав усім мирного неба та щасливого майбутнього.

Юнацька бесіда була схвильованою, насиченою словами радості та взаємних побажань. Маріупольські друзі зізналися, що не забували свалявчан, і назавжди залишили частинку свого серця та душі на Закарпатті. А хлопці та дівчата з заходу, в свою чергу, розповіли, що, не дивлячись на велику відстань, відтепер у них одна душа, яка болить за Україну.

Саме тому, як наголосила директор школи с.Поляна Вікторія Олександрівна Попович, «до неба лине наша спільна молитва за мир, здійснення мрій, щасливе дитинство та звичайне мирне життя».

А згодом донеччани порадували закарпатців приємною новиною: розповіли про те, що юні патріоти їхнього краю віднедавна мали змогу об’єднатися у новоствореній Громадській організації «молодіжній Лізі майбутніх поліцейських». Учасники Ліги підготували вітальну пісню та презентували свій девіз, що викликали неабияке захоплення присутніх. Продовженням музичного діалогу були закарпатські коломийки та пісенні номери.

Організатори телемосту Сергій Миколайович Князєв та В’ячеслав Васильович Аброськін «підсолодили» свято не лише смаколиками, сувенірами, а й оригінальними подарунками: у День Святого Миколая – улюбленого українцями небесного помічника та заступника перед Богом, хлопці та дівчата обмінялися взаємними подарунками – маріупольським «голубом дружби», карпатською смерічкою з побажаннями та чуйним листом до правоохоронців, що борються за наш мир і спокій!

Телеміст відбувся – і став підтвердженням того, що незалежно від географічних розташувань, у нас, насправді, одна спільна домівка – Україна, і єдине спільне бажання – розвиток мирної Держави, про яку мріяли наші пращури, де були б усі умови для процвітання патріотичної молоді, повної сил, добра і любові до людей.

Нагадаємо, що влітку, в рамках проекту «Схід і Захід – разом», дітей із прифронтових територій радо вітали на Свалявщині. Юні гості відпочивали і навчалися разом із однолітками в с.Поляні. Молодь об’єднала спільна мрія – про мир у країні, де панували б спокій і затишок у кожній українській родині від сходу до заходу. З того часу дружнє спілкування підлітків не припиняється.

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

діти діти2 діти3 діти4 діти5 князєв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.