На Закарпатті затримано партію нелегалів (ФОТО)

Минулої доби прикордонники відділу «Стужиця» Чопського загону затримали чергових «шукачів щастя» за спробу незаконного перетину кордону.

Так, до прикордонників надійшла інформація від громадського Формування «Ягуар» про те, що група невідомих осіб азіатської зовнішності рухалась в сторону державного кордону до Словаччини. В результаті проведених заходів з пошуку правопорушників, оперативною групою, на підступах до державного рубежу, було виявлено та затримано групу невідомих чисельністю 4 особи–чоловіки. Як і зазвичай, у таких випадках, жоден із затриманих правопорушників не мав при собі документів, які могли б посвідчити його особу, а прикордонникам вони відрекомендувались громадянами Шрі-Ланки.

Враховуючи стан погодних умов та наявність снігового покриву представники країни Південнної Азії добряче замерзли. Коли їх доставили до відділу прикорднної служби, одному з чоловіків було надано першу медичну допомогу у звязку з обмороженням.

Наразі, триває з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Рішення про відповідальність перед законом та подальшу долю затриманих визначить суд.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

нелегали

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *