Ужгородським поліцейським довелося виконувати брудну і “невдячну” роботу (ВІДЕО)

поліціяПро це йдеться в сюжеті відзнятому активістами Спеціального Контролю.

Сьогодні вночі поліцейським довелося затримувати і відвезти у міськвіділ п’яну та неадекватну жінку. Ужгородка, що нецензурно лаялася, обзиваючи всіх довкола, спершу порушувала громадський спокій в пивних закладах в районі залізничного вокзалу обласного центру Закарпаття. Але через неадекватність там її, судячи з усього, перестали обслуговувати, що викликало ще більший гнів “героїні сюжету” і бажання пошуку нових пригод.

Загалом молода жінка виглядала цілком пристойно і не скидалася на представника декласованих елементів. Але те, що вона витворяла під впливом алкоголю, і, надто, те, що вилітало з її рота, викликали справній шок у оточуючих.

Активісти “Спеціального контролю” зафільмували її вже в магазині “Зіна”, що біля міського відділу ДАІ на вулиці Гагаріна. Поліцейські намагалися заспокоїти і вивести жінку з приміщення торгового закладу, але це викликало у порушниці майже істерику та приступ невмотивованої люті.

Утім, зрештою її таки вдалося доправити до відділку.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Відеосюжет не рекомендується до перегляду особам, що не досягли 18 років, і загалом людям, вразливим до нецензурної лексики.

Що тут сказати? Брудна і невдячна робота застосовувати чоловікам силу до нетверезих жінок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *