Банкет до двадцятиріччя МДУ фінансуватимуть викладачі та студенти

Банкет до двадцятиріччя МДУ фінансуватимуть викладачі та студенти

МДУПро це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Юрій Кравчук.

Звернулися анонімно працівники Мукачівського Державного університету. Там вже вдруге вирішили відзначити 20-ліття МДУ. Хоча насправді МДУ не 20 років, це звичайна маніпуляція. Згадали навіть про тих, хто справді причетний до створення університету – Мигалину та Росула. Їх візит на свято до Eventum Hall мав стати “поклоном” перед сім’єю, яка їх же ж і знищила разом з “вишем”. Звичайно, і один і другий скрутили величезні дулі.

Якщо ви гадаєте, що фінансувати п’янку буде новообраний сільськими студентами депутат міськради Щербан, або їх партійні боси – ви помиляєтеся. Помічник ректора Ярослава Демян ходить зі списком по кафедрам і збирає по 350 гривень. Чомусь мені здається, що викладачі не дуже захочуть зі своєї куцої зарплати відривати 350 гривень. Тому фактично частину п’янки профінансують студенти. Ті самі, що два дні безкоштовно харчувалися на вихідних у гуртожитку, щоб сходити у неділю, 25 жовтня, на вибори і віддати свій голос за ректора та директора педколеджу.

Коло замкнулося. Справедливість є, і у неї чудове почуття гумору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Банкет до двадцятиріччя МДУ фінансуватимуть викладачі та студенти”

 1. Шановні студенти Мукачівського державного університету! Серед найвищих досягнень вашого вузу МДУ, як повідомила єдиний на Закарпатті доктор психології куплених наук, ректор Щербан Тетяна, це те, що усі кандидати і доктори куплених наук МДУ, в найближчі дні припинять відбивати затрачені фінансові кошти і далі піде плановий процес збагачення кандидатів і докторів куплених наук аж до закриття вашого вишу МДУ.

 2. Довідка:
  1995р. був створений Мукачівський філіал Технологічного університету “Поділля” м.Хмельницького
  1997р. Цей філіал Постановою КМ України був перейменований у самостійний ВНЗ МУкачвіський технологічний інститут (МТІ)
  2008 р. відбулося обєднання МТІ з Мукачівським гуманітарно-педагогічним інститутом (МГПІ), який був створений у 2004р.
  При чому МТІ був державним ВНЗ, підпорядковувівся МОН України, а МГПІ був комунальною формою власності і підпорядковувався Закарпатській ОДА, тодішній губернатор був Гаваші О,О.
  В результаті, через брак фінансування МГПІ, був створений ВНЗ державної форми навчання Мукачівський державний університет (МДУ), який фнкціонує і по сьогодні і підпорядковується МОН України.
  Створив і заснував цей ВНЗ колишній ректор МДУ, професор Мигалина Ю.В., якому віддав 19 років свого свідомого життя.
  Між іншим у травні цього року уже відбулося одне святкування з нагоди 20 річчя, проводилась конференція.
  Результати діяльності МДУ такі “вражаючі і потужні”, що виникає необхідність у проведенні декілька разів на рік проведення таких ювілеїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *