Москаль самотужки зламав схему Єдиного Центру

москальГолова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль виявився міцним горішком і саме завдяки йому Віктор Балога не отримав свого голову облради

Перша сесія нового скликання Закарпатської облради стала настільки скандальною, що вже майже всі найвідоміші закарпатські політики та політологи прокоментували її у виданнях та в соцмережах.  Пропонуємо думку нашого дописувача Василя Короля про те, що насправді голова ОДА Геннадій Москаль проявив свої найкращі бійцівські якості.

Всі ми помітили, що на скандальній сесії найбільш агресивно та гучно вів себе перший номер «Солідарності», нинішній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. ЗМІ цитують набір його фраз, які не завжди тактовні і навіть часом брутальні. Всі погоджуються з тим, що такого в стінах облради давно ніхто не пригадує. Ну це більш молодші не пригадують, але в сучасну добу України в облраді було багато подібних баталій. Варто пригадати, як група Івана Різака, за підтримки тодішнього депутата облради Сергія Ратушняка знімала з посади голову облради людину Віктора Балоги Івана Іванча. Це була ще та битва…

А після цього дійсно було тихе болото. Ну хіба що в супереч логіки в квітні 2006 року в облраді була створена коаліція Партії регіонів та Нашої України, щоб провести на голову облради людину Балоги Михайла Кічковського. Тоді БЮТ Олександра Кеменяша опинився в опозиції і трошки «воював».

Віктор Балога будь за що прагнув мати облраду в своїх руках. Тому і наступну після цього каденцію облради зумів «приборкати», відсторонивши своїх колишніх партнерів-регіоналів, провів на головне крісло ради свого молодшого брата Івана.

І ось зараз Вікторові Балозі довелося багато витратитися, щоб створити свою більшість в облраді. Тим більше, що він публічно на центральному телебаченні пообіцяв, що матиме цю більшість, а його син її очолить. Син, як відомо, очолив Мукачево, а більшість в облраді дуже нестійка.

Здавалося б, у Єдиного Центру є домовленість із «Батьківщиною» та Партією угорців, що дає їм можливість із запасом у два голоси провести свого голову і приймати потрібні рішення, але ж не вдалося. І все через те, що в раді був Геннадій Москаль. Так, він вів себе нетактовно. Так, він говорив термінами кочегара, а не політика. Так, був інцидент із пошкодженням і викраденням скриньки для голосування. Але ж, зрештою, було досягнуто результату. Голову не обрали.

І це при тому, що ніхто із партнерів Москаля майже не фігурував у цьому скандалі, ніхто не вискакував блокувати трибуну, тиснути морально на опонентів чи чинити інші дії, які зазвичай притаманні нардепам у Верховній Раді. І нехай мене хтось звинуватить у тому, що це недипломатичні засоби впливу, я можу заперечити: коли мова йде прийняття найважливіших політичних рішень, коли мова йде про загрозу монополії влади, то у законодавчих органах багатьох країн відбуваються подібні агресивні протести. Зрештою, зміна влади в Україні також сталася не шляхом законного голосування, а через широкий протестний рух громади, і у Верховній Раді йшли гучні баталії на захист європейського майбутнього країни.

Громада ж в Закарпатті приспана, тому і доводиться деяким політикам «воювати».

До речі, сесія показала, що в стані Єдиного Центру немає бійців. Ніхто не наважився поставити Москаля «на місце». При нинішній розкладці в раді (фактично 50 на 50) потрібно мати людей, які можуть захищати свої рішення.

Одним словом, ми стали свідками того, що всі сесії облради будуть занадто театралізованими. Це будуть драми із захоплюючими сюжетами. І не важко зрозуміти, що головним героєм цих драм буде Геннадій Москаль, якого я вважаю справжнім бійцем, попри те, що на нього звалися велика критика за нетактовність.

Василь Король, Prozak.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Москаль самотужки зламав схему Єдиного Центру”

 1. 25 листопада у Мукачеві празднувуть 20 року мукачовського університету, пянка банкет буде в ресторані Еентумхолі, усі работніки і тоті “учені”пуд приказом ректора мусят здавати по 350грн, так поднимавуть бізнес мера Андрія Балоги. Помощниця ректорки Демян Слава ходить по кафедрам списки складує і прямо каже, ош тото обовязково і по 350 гривню тоже оболвязково
  КРУ робить ревізію мду, все договорено, гроші із бюджета ся крадуть, списує гол.бухгалтер із ректорков на усякі свої діла, а тут так ушитко дубрі, щто лем танцьовати та шкіритися треба буде панам вонячим, яким ректолрка гузицю лиже, айбо скоро її у гузицю укопкавуть до самих балог, буде хліб печи у пекарні Барва.

 2. цю мукачівську мафіозну структуру на чолі із Балогом Вітьком, який узурпував усьо і усіх, перегнув через коліно, нагнув раком усіх, обікрав, пограбував бюджет, розкрав, що лише можна, роздерибанив землі, які лише були вільні, продав надра та мін.воду київським злодіям у владі, своїх бидлом називає, матюками обкладає, на ти як худобі ричить, хоча сам хуже тої худоби, є головним фігурантом стрілянини у Мукачеві, головний мафіозі краю, свій народ зрадив, 20 років гвалтує закарпаття і мукачвіців, в прямому і переносному значенні, усю медицину і освіту приватизуав, виші краю підмяв під себе, Смоланка світило медицини продавсі Балозі давно, а за дурну і стару дівку неє….у, назаначив ректором у Мукачеві, щоб роздерибанити усьо майно вузу, познімав із посад головних медиків Мукачева, щоб влаштуати своїх із Барви, сидить вмісто ВР на засіданнях, відсижуєся у Мукачеві і все контролює, айбо земля під ним уже ходить, а там гляди скоро і його самого усунуть у міста не стіль віддалені.
  Короче давно треба було законним шляхом ліквідовувати цю гниду Балоагу і під суд, біда, що ті, хто би мав їх за руку хапити, з ними в долі.
  А вообще то Балога щось іщи воняє, тать він сам нас народ обзиває бидлом та гівном.
  Циганин завидівський, торгаш і злодій.

 3. Риба гниєз голови! До тих пір поки не аведуть порядокіз Балогами, буде беспредєл повинкиний. Балоги всю владу у Мукачеві і районі узурпували, людей держать у страху, тих хто осмілився поскаржитися з роботи вон, без права працювати в місті чи районі.
  Такі як злочинці Балажки мати з дочкою вбивцею, правлять світом судами, суддями, прокурорами, глумляться над громадськістю, такі як ці Бірови, Пашкуляки, Токарі, сини Балоги, які поставали мерами, їх друзі жулики і казнокради Федіви, Маньяки, Галаї, Лендєли Золії, Мтхайли, усі родичі кляті, які гвалтують народ.
  Жоден губернатор не може з цим бесчинством навести порядок. Балоги це ракова пухлина на тлі мукачівців та краян, яка їх точить і нищить морально, матеріально, усяко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *