5-й сучасний спортмайданчик відкрили на Рахівщині

ледидаЦього разу новеньке міні-поле зі штучним покриттям отримали учні Чорнотисянської загальноосвітньої школи. Привітав дітей та педагогів з цією подією керівник краю Олександр Ледида.
У місцевій школі навчається 431 учень – деякі на навчання їздять з сусідніх сіл. Більше половини школярів – займаються у творчих та спортивних секціях. До сьогодні, юним спортсменам доводилось вправлятися у приміщенні старенького шкільного спортзалу, який, до слова, теж нещодавно відремонтовано.
– Я вже бачу, що на цьому полі буде дуже класно грати у футбол. Хлопці вже у чергу шикуються – аби поганяти м’яча на справжньому, майже професійному, майданчику, – розказав семикласник Юрій.
Цей майданчик став найвисокогірнішим, адже село Чорна Тиса знаходиться на висоті 800 метрів над рівнем моря. Міні-поле, за традицією, зводили зусиллями місцевої громади з використанням коштів обласного бюджету.

ледида бушко
– Цього року за таким принципом заплановано встановити 14 спортивних майданчиків зі штучним покриттям, – наголосив голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида. – А 18 жовтня, відбудеться урочисте відкриття цілого «спортивного містечка» на території ужгородського СК «Юність», де, до слова, будуть встановлені 2 майданчики з надсучасним поліуретановим покриттям.
Аби на новому полі гралося легше, очільник краю вручив місцевим спортсменам комплект спортивного інвентарю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.