31 факт крадіжки електроенергії виявили за тиждень на Закарпатті

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період із 16 по 22 липня поточного року працівниками Товариства виявлено 31 факт крадіжки електричної енергії.

Зокрема, було складено 27 Актів про порушення Правил серед населення та 4 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Великоберезнянському та Виноградівському районах (по 6 та 4 випадки відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження розрахункового засобу обліку та пошкодження та зриву пломб на лічильнику.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 3-х районах Закарпатської області. При цьому, найпопулярнішим порушенням залишається втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на побутових споживачів на загальну суму 16,54 тис. грн., із яких:
– у побуті – на суму 11,24 тис. грн.;
– у юридичному секторі – на суму 5,3 тис. грн.

Прес-служба Закарпаттяобленерго

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *