24 вересня ПАТ «А-Банк» відкрив нове універсальне відділення в центрі м. Ужгород на вулиці Корзо, 25

Відділення надає повний спектр послуг для фізичних і юридичних осіб.

Режим роботи: без перерви,

понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00

субота з 9:00 до 16:00

«Кількість відділень ПАТ «А-Банк» буде продовжувати збільшуватися, – розповідає Директор ЦОК м. Ужгород ПАТ А-Банк Конар Інна Іванівна. – Так на 10 жовтня заплановане відкриття ще одного відділення за адресою м. Ужгород, вул. Заньковецької, 2 (в магазині «Мебельний»)».

Універсальні відділення А-Банку пропонують повний спектр послуг для фізичних і юридичних осіб. Зокрема, оперативне розрахунково-касове обслуговування, БЕЗКОМІСІЙНУ оплату комунальних послуг, здійснення операцій купівлі-продажу іноземної валюти, прийом вкладів (депозитів) під привабливі відсотки, відкриття та ведення поточних рахунків, переказ грошових коштів за допомогою міжнародних платіжних систем,  випуск та оформлення міжнародних платіжних карт VISA і MasterCard та інші банківські операції.

«Дислокація в центрі міста вимагає високих стандартів сервісу. Тому ми організували максимально комфортну зону для банківського обслуговування ділових людей, туристів, гостей міста, населення. Нове відділення обладнане зовнішнім банкоматом, що працює в режимі 24/7 і також надаватиме повний комплекс банківських послуг» – резюмує Інна Конар.

Наразі в областному центрі працюють шість відділень ПАТ А-Банк за адресами:

– пр. Свободи, 2 (16-типоверхів­ка)

– вул. Корзо, 25

– вул. Швабська, 37

– вул. Грушевсько­го, 43

– вул. Митна, 1

– вул. Заньковець­кої, 2 (відкриття 10 жовтня 2012 року)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *