Чи можна розцінювати обшуки у депутатів Закарпатської облради політичним тиском на Володимира Чубірка

Чи можна розцінювати обшуки у депутатів Закарпатської облради політичним тиском на Володимира Чубірка

Про це пише в своєму телеграмі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/468

📍Обшуки у депутатів Закарпатської облради від фракції Рідне Закарпаття Петра Станка та Юрія Покорби.

📍Проведені напередодні вересневої сесії Закарпатської облради. Вказаних депутатів намагаються «прив’язати» до бізнесу пов’язаного з діяльністю гральних закладів.

📍Чи можна розглядати це як тиск на депутатів для мотивуванння їх голосувати за відставку Володимира Чубірка з посади голови Закарпатської облради?

📍Думаю, що це димова завіса, своєрідна гра – парадоксально, але таким чином тиснуть не на Станка і Покорбу, а на решту фракції Рідне Закарпаття.

📍Погляди Станка на Чубірка загальновідомі. Петро Іванович вважає Володимира Володимировича брехуном і пройдохою. 

📍Петро Станко сам був не проти очолити Закарпатську обласну раду, його кандидатуру навіть висовували  як альтернативну Володимиру Чубірку. Робив це представник «Слуги народу» Іван Синетар. 

📍«Бачите, на нас «наїхали» правоохоронні органи і ми вимушені діяти під тиском. А завтра можуть прийти і до решти депутатів», – така нескладна логіка процесів навколо Закарпатської облради.

 📍Володимир Чубірко вчора видав розпорядження про скликання пленарного засідання одинадцятої сесії обласної ради VІІІ скликання на 27 вересня.

📍В ньому голова облради заклав запобіжник від неприємних несподівнок.

📍На відміну від попередніх подібних розпоряджень цього в разу в нього вноситься одразу  і перелік з 16 питаннь які мають розглянути  депутати.

📍Питання про відставку голови облради не має)))

📍Чекаємо на протязі наступних тижнів чергових сюрпризів  від закарпатських політиків? які в час війни грають ігри далекі від інтересів народу.

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *