15 працівників ДАІ Закарпаття виїхали сьогодні в зону АТО

ДАІВ обідню пору 7 серпня в зону проведення антитерористичної операції виїхали 15 працівників Закарпатської Державтоінспекції, з яких 5 чоловік з роти ДПС та 10 з міськрайвідділів області. Правоохоронці виїхали на 5 службових автомобілях.

Один з працівників ДАІ поділився враженнями: хтось повинен захищати нашу країну, і хто ц е зробить, як не ми. Мама одного з працівників міліції висловила думку, що її син виконує свій обов’язок перед державою і вона до цього ставиться з розумінням. Натомість від імені матерів вона звернулася з проханням до можновладців, щоби вони нарешті повернулися обличчям до проблем міліції.

Керівництво ДАІ повідомило, що хлопців, які їдуть у зону бойових дій, забезпечили усім необхідним: амуніцією, продуктами питною водою, яка там є чи не найбільшим дефіцитом. Крім того, в Державтоінспекції  є працівники, які у разі потреби готові виїхати у зону АТО. Основними завданнями закарпатських даішників буде: охорона громадського порядку, супровід автобусів та автомобілів із зони бойових дій.

Наразі нашим правоохоронцям потрібно проїхати аж 1700 кілометрів дороги.

Перед відправкою працівників ДАІ в гарячу точку священнослужителі відслужили молебень.

 karpatskijobjektiv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *