15-й місяць влада Ужгорода “кошмарить” довгобудом вулицю Можайського (фото)

15-й місяць влада Ужгорода “кошмарить” довгобудом вулицю Можайського (фото)

Допоки в місті не вщухають скандали навколо капремонту Набережної, обласний центр Закарпаття “обкидало” незавершеними ремонтами з сумнівною якістю.

Підрядник той самий – столична фірма КБК. І якщо місцева влада не може стримати сліз щодо субвенції в розмірі 21 млн грн, то увагу містян варто зосередити на показовому ремонті звичайної вулиці.

“Вулиця Можайського” – ці слова наводять жах на більшість ужгородських водіїв та всіх жителей тамтешнього мікрорайону. Почавши капремонт в липні 2017 року, підрядна організація ТОВ “КБК” ніяк не може завершити свої роботи.

Вартість капітального ремонту цієї вулиці всього вдвічі менша ніж субвенція уряду на ремонт “набки” і становить 10 млн. 250 тис. гривень. За умовами та строками виконання робіт, завершення капремонту мало відбутися 20 грудня 2017 року.

Зрозуміло, що термін в півроку виявився нереальним. Посадові особи Ужгородської міської ради, разом з представниками ТОВ КБК, умисно виставили короткі терміни, задля подальшого продовження договору з перерахунком вартості робіт.

Так виглядала частина вулиці (від повороту де знаходиться ТЦ “Сільпо”) до перехрестя з вулицею Минайською в травні 2018-го року.

В серпні 2018-го, на 14-й місяць ремонту, вказану на фото ділянку заасфальтували. Вочевидь Департамент міського господарства та представники КБК вирішили, що цих робіт виявилося вдосталь, позаяк інша частина вулиці нагадує більшість ужгородських ремонтів – покинутих та забутих.

Все в найкращих традиціях ремонтів останніх років.

Бруківка з заводу мера міста викладена хвилями:

В каналізаційних колодязах та люках – покришки від колес автомобілів:

Дістатися своїх домівок стало справжнім випробовуванням для жителів приватних осель та багатоквартирних будівель.

Виїзди з дворів багатоповерхівок заблоковано:

Про прогулянку з дитиною в колясці можна позабути. Перехожі мами звертають на асфальтовану дорогу.

Ось так виглядає мощення бордюрів:

З техніки на вулиці видно тільки один екскаватор, і стільки же працівників. При чому робітник ТОВ КБК дві години провів поруч з ексаватором, напевно – охороняє його, щоб той створював іллюзію здійснення якихось робіт.

Нагадаємо – понад 10 мільйонів гривень виділено на ремонт цієї вулиці. Роботи розпочали в липні 2017 та повинні були закінчити через 6 місяців.

Закарпатський Інсайдер


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.