100 днів закарпатського прокурора Корбаня

корбань2Ось і непомітно промайнули перші 100 днів на посаді прокурора Закарпатської області Володимира Корбаня. Чим вони запам’яталися?

Думаємо, що сухі статистичні цифри нікого не цікавлять, всі чекали які кадрові перестановки здійснить Володимир Вікторович. За цей час відбулася ротація в деяких районних прокуратурах. Найбільш інтригуючим було переміщення прокурора м.Мукачево Руслана Біловара на посаду заступника прокурора м.Ужгорода, зміни прокурорів Міжгірського та Мукачівського районів.

Полякав Володимир Корбань і не зовсім адекватного Великоберезнянського прокурора Конара, сердешний навіть написав рапорт про звільнення, але папір все стерпить може полежати і під сукном.

На День Незалежності Президент Янукович присвоїв прокурору Закарпатської області класний чин державного радника юстиції 3 класу, якщо перекласти по-простому, генеральське звання. Не кожний обласний прокурор може похвалитися, що за менш ніж три місяці роботи він отримав таку високу довіру. На жаль ми не маємо фото Володимира Вікторовича у новій парадній формі щоб продемонструвати громадськості. Пора прес-службі обласної прокуратури потурбуватися щоб їх керівник на офіційному сайті був належним чином представлений.

Якщо дивитися на кар’єрну драбину Володимира Корбаня то видно, що останніми роками він здійснив потужний спурт і очевидно, що керівництво Закарпатською прокуратурою є проміжною ланкою у його просуванні. Як кажуть  поживемо – побачимо.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

2 Comments

  1. Что это за прокуратура,мало того что работник Закарпатськой прокуратуры Киличук Йосип Йосипович 18.08.2013 пьяный в Кузий создал ДТП менты это ДТП скрыли,21 день Киличук Йосип Йосипович лечился с сотресением мозга в ЦРБ Рахова. По выходным в Кобылецкой Поляне Киличук Йосип с табельного оружья пистолет с братвой стреляет по мишеням, мозгов ноль. Никто не наказует

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.