Полковник Журавльов вручив відзнаки членам закарпатської “Просвіти” за участь у поході “Созницька міць” (фото)

Полковник Журавльов вручив відзнаки членам закарпатської “Просвіти” за участь у поході “Созницька міць” (фото)

В кінці червня 2021 року на території Закарпатській області відбувся міжнародний захід «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують»,  в рамках якого учасники взяли участь в експедиційному сходженні на одну з найвищих вершин українських Карпат – гору Петрос 2020 м). У ньому взяли участь військовослужбовці  Збройних Сил України та Північноатлантичного альянсу, громадські організації, волонтери, ветерани АТО/ООС, а також представники Ясінянської об’єднаної територіальної громади.

Полковник Микола Журавльов, організатор заходу, в ході візиту до Ужгорода вручив відзнаки за участь у союзницькому заході членам крайового товариства “Просвіта”, зокрема і його голові Павлу Федаціє

Наступним заходом, який планується провести у подібному форматі є  зимові змагання за ”Кубок Ясінянської ОТГ” із залученням військовослужбовців ЗСУ та НАТО

/

/

Військові ЗСУ та НАТО підкорили карпатську вершину Петрос (фото)

 

Гуцули Ясінянської громади (голова Андрій Делятинчук) гостинно зустріли учасників міжнародного заходу «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують».
На полонині Головческа, у підніжжя величавого Петроса гостям краю розповіли про історію краю та частували традиційною гуцульською їжею.
Газдині з села Лазещина Ясінянської громади варили скомирду (банош) для учасників міжнародного заходу .
Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін та голова крайового товариства “Просвіта” Павло Федака уважно спостерігали за процесом варіння скомирди та начились тонкощів виготовлення цієї автентичної страви.
Представники НАТО та Збройних сил України високо оцінили традиційну гуцульську їжу.

 

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *