Categories Економіка

У “Просвіті” вшанують пам’ять Шухевича

шухевичУ вівторок, 5 березня, у будинку “Просвіти” (3-й поверх), розташованому на площі Гренджі- Донського, 3, відбудеться вшанування пам’яті Героя України, Головного Командира УПА Романа Шухевича.

Буде показано фільм про Генерала, фільм про його життя та життєвий шлях. Фільм, який змінить вас назавжди, покаже правдиву історію, – переконують організатори заходу.

На перегляд запрошуються всі бажаючі — як молодь, так і старше покоління, як мешканці міста, так і його гості.

Початок — о 17.00.

Організатор заходу “Карпатська Січ”

Сюжет

1950 рік. З кінцем Другої світової війни на теренах Західної України ведеться нерівна боротьба на два фронти: спочатку проти німецьких окупантів, а потім — проти більшовицької навали. У Карпатах продовжують збройну боротьбу знесилені, знекровлені, але нескорені духом — збройні частини та невеликі боївки Української Повстанської Армії.

Начолі армії — видатний Командир, легендарний генерал-хорунжий Роман Шухевич, знаний серед воїнів УПА як Тарас Чупринка. Саме долю цього командира покладено в гостросюжетну й динамічну основу фільму «Нескорений», який є реальною спробою художніми засобами донести до глядача правду про події воєнного та повоєнного часу на Західній України.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *