На Закарпатті запроваджують проект “Аграрні розписки в Україні”

Докладніше про нововведення можна буде дізнатися на відкритті проекту в області, яке відбудеться вже 26 січня в сесійному залі Закарпатської обласної державної адміністрації.

На Закарпатті запроваджують проект з покращення та спрощення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників – аграрні розписки.

Із 2018 року проект „Аграрні розписки в Україні”, який здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку), розпочинає роботу у всіх регіонах України.

Протягом січня-лютого на території області для всіх учасників обігу аграрних розписок проведуть цикл навчальних семінарів та нададуть індивідуальні консультації сільгоспвиробникам.

Урочисте відкриття проекту в області відбудеться 26 січня у сесійному залі Закарпатської ОДА. До участі запрошено представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства юстиції України, міжнародних організацій, банківського сектору, постачальників матеріально-технічних ресурсів, заготівельних підприємств, сільгоспвиробників.

Початок об 11.30.
Запрошуються представники ЗМІ.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *