Ужгородський загін тероборони проведе навчання на Оріховицькому полігоні

Завтра, 23 вересня, на Оріховицькому полігоні відбудуться навчання загону територіальної оборони при Ужгородському військкоматі. Про це “Трибуну” повідомляє військовий комісар, підполковник Микола Журавльов.

Бійці відпрацьовуватимуть стрільбу з автомата Калашнікова, закладатимуть міни та кидатимуть гранати.

Також на навчання запрошена група інструкторів  організації “Захист патріотів”, які проведуть тренінг з тактичної медицини.

тро9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *