Вночі в Ужгороді пролунали два вибухи – у приватному будинку і у дворі 5-поверхівки. Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Закарпатській області.
Сьогодні, 13 листопада, о 3:45 та о 3:55 до Ужгородського відділу поліції надійшло повідомлення про два вибухи у дворах будинків.
Зазначається, що постраждалих внаслідок вибухів немає, небезпеки життю людей не було. Самі вибухи були не потужні.
Поліція з′ясовує обставини цих подій.
“Найбільше турбує правоохоронців те, що вибухи сталися у житлових кварталах: у приватному будинку та в дворі 5-поверхівки”, — наголосили в прес-службі.
Над розслідуванням резонансних справ працюють дві слідчо-оперативні групи під керівництвом обласної поліції.
