В Ужгороді дерево переламалось навпіл (ФОТО) Орієнтовний час читання 0 хв читання 27.05.2015 0 Про це в мережі Фейсбук повідомляє ужгородець Женя Шульга. Тим часом деревопад! Дерево впало прямо на стежинку де ходить багато людей… Судячи з товщини стовбура, якби під нього попала людина, то явно було б невесело…