Ужгород вийшов на акцію солідарності “Я – Волноваха!” Орієнтовний час читання 1 хв читання 19.01.2015 0 Про це в мережі Фейсбук інформує активіст Денис Ман: Ужгород вийшов. Марш миру відбувся. Зо три сотні людей прийшли з листочками з написами міст України та свічками Пам’яті згадати жертв війни від російської агресії. Україна – понад усе!