Правий Сектор Закарпаття ініціює створення на території краю першого жіночого підрозділу при 1-му батальйоні ДУК – жіночої боївки.
Про це повідомив Руслан Каганець, керівник силового блоку Правого сектору Закарпаття: “Чоловік – це захисник, він бере на себе відповідальність за існування родини, і в усіх зовнішніх стосунках він – лідер. Проте сильні чоловіки – це вихованці сильних матерів, і чоловіки у сильних дружин…
Детальна інформація, а також номери координаторів нададуться згодом.
І, забігаючи наперед, на схід відправляти нікого не будуть (ну, хіба що, за бажанням). Проте, дівчата будуть мати можливість пройти повноцінний військовий вишкіл”, – йдеться у повідомленні.
До слова, зараз на передовій на фронті у лавах Добровольчого Українського корпусу служать і жінки,у тому числі журналістка Олена Білозерська.

йой-йой…не треба цілий батальон, одної Олі Бізілі буде доста!
Най сепаратисти її заберуть, бо чорти вже не беруть!!!