У Чопі пройшов 3-й турнір із волейболу на Кубок мера (ФОТО)

Сьогодні, 10 лютого, пройшов  третій міський відкритий турнір із волейболу на Кубок мера.

Змагання відкрив очільник Чопа Валерій Самардак, який побажав усім учасникам успіхів у грі.

У турнірі взяли участь 5 команд: “Т0300″, “Прикордонники”, “Чопська газета”, “Школяри”, “Батьово”.

За результатами змагань Кубок з волейболу вибороли “Прикордонники”. Другу сходинку посіла команда “Чопська газета”, а третю “Батьово”.

Такий турнір у місті провели вже втретє, тож у місті з’явилася ще одна хороша спортивна традиція.

chop-rada.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися