Відео опору закарпатських служителів “Русского мира” виконанню судового рішення (відео)

Відео опору закарпатських служителів “Русского мира” виконанню судового рішення (відео)

На розсуд читачів “Трибуни” подаємо відео, яке зняте на замовлення Московського Патріархату. На думку авторів воно повинно показати, що його вірники запекло захищатимуть захоплений свого часу греко-католицький храм. Агресивний натовп, який заважає судвиконавцям виконати рішення суду очолюють духовні адепти “Русского мира”.

Раніше “Трибуна” повідомляла:

5 травня, представники Московського патріархату не допустили відновити історичну справедливість про повернення місцевої церкви греко-католицькій громаді на виконання рішення Вищого господарського суду, яким доводиться право власності на споруду храму грко-католиками.

Московські попи, які нещодавно засвітилися в Ужгородській міськраді, але дістали добру відсіч від місцевих патріотів та атовців, тепер показали звірячий оскал в Ірляві.

Судові виконавці через опір агентури ФСБ пішли без виконання рішення.

Прикро, що церква держави агресора почуває себе господарем на чужій землі, а спецслужби мовчки спостерігають зі сторони.

Греко-католицька церква в Ірляві збудована у 1881. Вона типова мурована базиліка з вежею над верхом.
З приходом радянської влади Греко-католицький храм передали у користування московського патріархату.
Духовна діяльність священнослужителів моковського патріархату у навколишніх селах за переказами людей, щоб заставити людей ходити на православну літургію, батюшки разом з органами КГБ залякували вірників, штрафами, фізичною розправою та навіть тюрмою.

За переписом населення 1851 р. Угорської академії наук Елека Фийнєша, населення с. Ірлява складало: 348 греко-католики, 2 римо-католики, 7 євреїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.