31 серпня 2017 року, під стінами Мукачівської міської ратуші, багаточисельний мітинг висловив свою позицію, щодо збереження та відновлення роботи міського термального басейну та оздоровчо-спортивного комплексу ДЮСШ (Дитячо-юнацька спортивна школа). Молода команда Балоги вирішила приватизувати місце де оздоровлювалися тисячі мукачівців.
Громада міста сказала одноголосно, ні! Цинічну оборудку мешканці Мукачева не допустять.
Більш детально дивіться у відео Ключ ТБ.


