Атовські організації Закарпаття просять вивести Марчишака зі складу Громадської ради при СБУ (документ)

Атовські організації Закарпаття просять вивести Марчишака зі складу Громадської ради при СБУ (документ)

Представники організацій атовців Закарпаття, зокрема, Ужгородської філії “Асоціації інвалідів АТО”, “Спілки учасників бойових дій на Сході України”,  “Спілки учасників АТО Великоберезнянщини”, Ліги Ветеранів АТО та бойових дій Карпатська Земля“, ГФ “Прайд Закарпаття” звернулися на начальника Управління СБ України в Закарпатській області Воєводіна О.В. з пропозицією вивести зі кладу Громадської ради при СБУ в Закарпатській області Миколу Марчишака. Закарпатські атовці вважають, що останній своїми діями дискредитує добре ім’я учасників АТО. Документ підписали:В’ячеслав Харченко, Владислав Пугінський, Іван Удут, Петро Горзов, Андрій Мазур.

Ми, представники громадських організацій учасників бойових дій в зоні АТО, хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що у складі громадської ради при СБ України в Закарпатській області перебуває особа, яка своєю діяльністю дискредитує добре ім’я учасників АТО, Микола Марчишак. Ця особа повязана корупційними звязками з затриманим СБУ на хабарі першим заступником Ужгородського міського голови Іштваном Цапом, аферами з атошними піджаками та непрозорою оборудкою навколо 16 га Яблуневих садів в Ужгороді, коли до списку на отримання земельних ділянок не попала жодна родина заблих в АТО військовослужбовців .

Останньою краплею корисливих інтересів Миколи Марчишака, яка переповнила нашу чашу терпіння, стала його участь у рейдерському захопленні прибудинкової території за адресою м.Ужгород, вул.Можайського, 34 на стороні забудовника.

У зв’язку з вищевикладеним вважаємо за необхідне вивести зі складу громадської ради при СБ України в Закарпатській області Марчишака Миколу.

Просимо надати відповідь згідно чинного законодавства, – йдеться у заяві атовців Закарпаття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *