Categories Важливе

Представник “одіозного” клану надіється на перемогу на виборах у Берегові

Ольга БізіляУ своєму інтерв’ю, яке кандидат на посаду Берегівського міського голови Ольга Бізіля дала для журналіста партії Єдиний Центр Тетяни Літераті, вона висловила впевненність, що завдяки родині Балог зможе перемогти на майбутніх виборах

Я завжди кажу своїм виборцям, що йду на вибори не одна, а у складі потужної команди народного депутата України Віктора Балоги. І Віктор Іванович, і його брат, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, завжди дуже активно працюють над залученням до нашого краю європейських інвесторів. Їм довіряють бізнесмени, тож, якщо я стану мером Берегова, впевнена, що з їхньою допомогою зможу привести до нашого міста інших потужних інвесторів, котрі дадуть людям роботу, які наповнятимуть дохідну частину міського бюджету. Мешканці мають відчувати, що їхні податки повертаються в місто та використовуються для його розвитку.

Далі єдиноцентристка продовжила співати дифірамби одіозній сім’ї

Я впевнена, що завдяки досвіду, здобутому протягом 7 років роботи у муніципалітеті, та підтримці своєї команди на чолі з Віктором Балогою, зможу змінити Берегово на краще. Нині необхідно оновлювати місто зеленими насадженнями та повертати йому зелене обличчя. Яскравим прикладом цього насадження, які будуть прикрашати центральну частину міста віками, це сакури подарені та висаджені Іваном Балогою.

Виявляється, що  без Балог і ні туди, і ні сюди

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *