ЄЦівці зірвали сесію Берегівської міської ради

Берегово-міськрада

12 листопада, в Берегівській міський раді не відбулась планова 35-та сесія берегівської міської ради завдяки депутатам із ЄЦу.

Кворум на сесії був – 24 депутата. На порядку денному було таке важливе питання, як виділення земельних ділянок бійцям у зоні АТО.

Проте лідерка Єдиного Центру у Берегові Ольга Бідзіля повідомила, що їхня партія проти проведення сесії, адже міський голова начебто не подав річний звіт, хоча він готовий. Міський голова Золтан Бабяк в свою чергу повідомив, що усі депутати знали про готовність звіту, а також повідомив, що згідно з законодавством звітувати має і кожен депутат.

Таке повідомлення обурило іншу ЄЦівку Наталію Бідзілю, яка привселюдно відповіла, що їй звітувати не потрібно, адже її виборці і так знають чим вона займається. Депутати не проголосували за відкриття сесії, а це значить, що ЄЦ «наплював» на долі бійців АТО для яких планувалось питання підтримки учасниківантитерористичної операції та членів їх сімей (яке до речі видвигалося депутатом від ЄЦ Світланою Чірібан) , а також питання затвердження виділення земельних ділянок для них.

Також не розпочання сесії може призвести до «колапсу» в місті. Адже були ще бюджетні питання, які можуть призвести до невиплати зарплат вчителям та іншим держслужбовцям у листопаді та грунді. І все це завдяки одній партії.  Усього не було затверджено інші 90 питань на сесії.

Іван Слюсаренко

 

2 Comments

  1. Та йобнута О.Бізіля і вЧопі біду робить, де вона зам.мероа працює, і в Берегові. Паскуда єдна!

  2. Взагалі ці 4 дами думають,що вони ПУП землі.І все що стосується міста тільки з їхнього дозволу.Але вони дуже помиляються,колесо крутиться і вони потрібні ЕЦу для клоунади.А вони є настоящі КЛОУНИ які грають під дудку ……свого керівництва!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *