В Ужгородському національному університеті теж зміниться “влада”?

0_k__524723Натовп людей у ректораті УжНУ заблокував другий поверх, де триває розширене засідання Вченої ради. Люди намагаються потрапити до зали, де засідають декани, проректори, керівники структурних підрозділів.

Триває штовханина на межі бійки. У Фейсбуці з’являються повідомлення, що серед присутніх є постраждалий. Сотні студентів заповнили великий зал та заблокували вхід і вихід до зади Вченої ради.

Ректор УжНУ Федір Ващук оголосив на початку засідання, що підготував звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням провести перевибори ректора. Від завтра в.о. ректора УжНУ повинен стати, за його словами, Федір Шандор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Ужгородському національному університеті теж зміниться “влада”?”

  1. От молодці,ужгородські студенти,що знімуть цього ректора. Я вже декілька раз писала, що йому не місце в УжНУ ще коли його призначили. Поясню, чому.Він жив у кооперативному будинку Луч,а потім його заклав у Аваль банк. У квартирі ніхто не жив десь до 2років і ніхто не платив послуги. Ващуку я декілька раз дзвонила ,писала листа, ходила до його жінки з якою він тоді мешкав у нашому будинку,але все дарма. Можливо, він хоч зараз віддасть ті 900гр.,що заборгував плюс проценти, що наросли з 1998року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *