Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді виступить з публічною лекцією міністр освіти України

КвітУжгородський університет відвідає міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Ухвалений Закон «Про вищу освіту» дає реальну надію на посутні реформи одної з найважливіших для суспільства сфер.

Закладені в документ зміни мають величезний потенціал, але потребують імплементації, якої не відбудеться без активної підтримки нововведень на всіх рівнях освітянської галузі. Адже не секрет, що академічне середовище характеризується значним консерватизмом.

Як відомо, реформаторський закон насамперед розширює університетську автономію через передачу повноважень від міністерства до ВНЗ. Зокрема, набагато вільнішими виші стануть організаційно, академічно, у фінансових питаннях, з’являться реальні передумови інтеграції української системи освіти у європейський і світовий освітній простір.

Цих та інших актуальних питань, що турбують нині не тільки студентів, викладачів, науковців ВНЗ, а й суспільство загалом, торкнеться у своїй публічній лекції «Перспективи розвитку освіти України» міністр освіти і науки України Сергій Квіт, який 9 жовтня відвідає наш університет.

Тож  всіх зацікавлених і небайдужих до проблем освітньої галузі запрошують завтра, на 15.30, до конференц-зали ректорату УжНУ на площі Народній, 3.

Медіацентр УжНУ

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Ужгороді виступить з публічною лекцією міністр освіти України”

  1. А що чекає на Мукачівський державний університет? Хотілося б почути із вуст Міністра Квіта, котрий із подачі саме, бартів Балог, призначив через “чесні та прозорі” вибори кандидатуру теперішньої ректорки, котра зібрала “потужну команду фахівців-бюрократів”, яких попросили піти геть в різні часи. Це “достойне” керівництво із колишніх чиновників, які не мали жодного дня досвіду роботи у вищій школі і які вочевидь зведуть роботу даного вузу на нівець, до знищення і які забули, що вони прийшли надавати якісні освітні послуги, а не вирішувати свої шкурні питання та не ділити кадрові посади на свій власний розсуд та “стратегічне” бачення…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *