В Ужгороді відбудеться тренінг для журналістів

прес-клубТренінг для журналістів на тему: «Україна: Мова ворожнечі у часи війни» проведе Максим Буткевич 24 листопада, о 14.00, у приміщенні БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» (вул. Корятовича, 2/10) у рамках ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Ужгороді.

Мова ворожнечі у ЗМІ: як вона змінюється у воєнні часи? Які шари «громадського підсвідомого» вихлюпуються на шпальти та екрани? Де межа між журналістикою і пропагандою – і чи є вона? І – що робити, аби «туман війни» не застеляв нам очі? Про «наших» й «інших», про журналістику і пропаганду, про біженців і переселенців – про ці та деякі інші питання йтиметься під час семінару «Україна: Мова ворожнечі у часи війни», що його проведе журналіст, співкоординатор Проекту «Без кордонів», координатор Ресурсного Центру для допомоги вимушеним переселенцям Максим Буткевич.

Максим Буткевич також виступить модератором під час переглядів та обговорень кінострічок у рамках ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Ужгороді 21-30 листопада 2014 р.

Запрошуємо усіх зацікавлених журналістів. Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *