Категорії Суспільство

В Ужгороді розпродають комунальне майно

УжгородКОМУНАЛЬНЕ МАЙНО, ЯКЕ ГОТУЄТЬСЯ ДО ПРОДАЖУ В УЖГОРОДІ.
Інформацію розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці правозахисник Ярослав Козич
Для всіх бажаючих, що мають намір придбати комунальне майно міста Ужгорода на конкурсних засадах, в зв’язку з відсутністю відповідної інформації на офіційному веб-сайті Ужгородської міської ради, з метою забезпечення доступу всіх бажаючих до участі в процесі приватизації комунального майна та реалізації гарантованого законодавством права на приватизацію, розпочинаю серію публікацій стосовно об’єктів комунальної власності м. Ужгорода які готуються до продажу в нашому місті.
Отже перший перелік об’єктів які готуються до продажу в 2013 р. на конкурентних засадах шляхом проведення аукціонів в яких мають право взяти участь всі охочі:
1. Будівля котельні літ. В, загальною площею 35,1 кв. м. розташована за адресою: м. Ужгород, вул. Руська, 38.
2. Будівля центрального теплового пункту загальною площею 83,9 кв. м розташована за адресою: м. Ужгород, вул. Богомольця, 12 «а».
3. Нежитлове приміщення, загальною площею 12,5 кв. м. розташоване за адресою: м. Ужгород, вул. Мукачівська, 79.
4. Вбудовані нежитлові приміщення аптеки №3 (Вбудоване приміщення І поверху будівлі площею 119,09 кв. м.) розташовані за адресою: м. Ужгород, проспект Свободи 18.
5. Вбудоване нежитлове приміщення аптеки №58 (Вбудоване приміщення І поверху будівлі площею 136,1 кв. м.) розташовані за адресою: м. Ужгород, вул. Другетів, 71
6. Вбудовані нежитлові приміщення аптеки № 126 (Вбудоване приміщення І поверху будівлі площею 257,8 кв. м.) розташовані за адресою: м. Ужгород, вул. 8-го Березня, 30
Закон України «Про приватизацію державного майна»
Стаття 8. Покупці
1. Покупцями об’єктів приватизації можуть бути:
громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства;
юридичні особи, зареєстровані на території України, крім передбачених частиною третьою цієї статті;
юридичні особи інших держав.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *