Категорії Суспільство

Ужгородські авто взяли площу Петефі у облогу

Як раніше повідомлялося , міська влада мала намір перекрити одну з центральних площ міта – площу Петефі.

Саме її собі облюбували водії для того, щоб паркувати свої авто близько до центральної частини міста. У результаті – перманентний транспортний колапс на площі. Через площу, заставлену величезною кількістю авто пішоходи вимушені були мало не протискуватися.

Як і автівки, які намагалися виїхати з Православної та Київської набережних. До всього – на виході з пішохідного мосту стоянку собі влаштували таксисти. Саме тут їм було вигідно підбирати пасажирів.

Сьогодні міська влада обласного центр спробувала покласти всьому цьому край, перегородивши в’їзд на площу бетонними клумбами та великими вазонами з кипарисами і заборонивши поворот праворуч з кільця у бік пішохідного мосту.

У результаті – вже опівдні довкола перегородженої Петефі створився новий гатунок транспортного колапсу. Увесь «трикутник» між кільцем та власне площею був заставлений припаркованим транспортом, таксисти у очікуванні пасажирів стояли просто на переході, а пішоходи, включаючи мам з колясками змушені були їх обходити. Доходило до того, що водії, яким потрібно було потрапити у центр міста «ненадовго», залишали автівки просто посеред дороги чи переходу з увімкненою аварійкою (докази – на відео). З відгородженого ж боку робився окремий цирк. Найкумеднішими були водії, які «вискочивши» з Київської набережної упевнено і досить швидко прямували через напівпорожню площу і перед клумбами розверталися назад.

Перекрита площа не завадила розвантажувати товар з «бусиків» у магазини, розташовані на площі, хоча заступник міського голови Ужгорода Юрій Бєляков обіцяв, що це буде дозволено робити лише до 8-ї ранку. Таксисти – так само стояли біля мосту, тільки вже на порожній площі. І, так, на ній стояло достатньо транспорту. Того, який заїхав з боку набережних.

Жодного співробітника ДАІ ні на площі, ані поруч не було нами помічено. Попри те, що тільки за ті півгодини, які ми пробули у районі Петефі, порушень було скоєно на тисячі і тисячі гривень штрафів.

площа5 площа площа2 площа3 площа4

 

 

 

 

 

http://www.mukachevo.net

 

 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *