Фоторобот можливого палія машини в. о. мера Ужгорода

щадей2Як відомо, вночі з 13 на 14 травня у загальному дворі багатоповерхового будинку було здійснено підпал авто в.о. мера Ужгорода Віктора Щадея. В результаті машиназгоріла повністю і відновленню не підлягає.

В зв’язку з присутністю на місці події речових доказів, які чітко вказували на підпал, кримінальну справу міліцією було відкрито саме за фактом підпалу. Хід розслідування справи обласна прокуратура взяла на контроль.

У ході проведення першочергових заходів було встановлено свідків та очевидців даної події, зі слів яких складено композиційний портрет ймовірного злочинця та його опис:

Вік 20-28 років, зріст 170-175 см., худорлявої статури, лице не голене. Був одягнутий в спортивну куртку з капюшоном темного кольору. В разі надання інформації, яка сприятиме розкриттю даного злочину, гарантується винагорода в розмірі 20 тисяч гривень та конфіденційність .

фоторобот

“Якщо ви володієте будь-якою інформацією про розшукуваного, прохання повідомити до Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області, на умовах гарантування повної анонімності, або за телефонами: (0312) 61-43-46, 099-289-55-93 або “102”, звертається до краян Ужгородський МВ УМВС України в Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *