Сьогодні в Ужгороді відбувся марш проти Путіна та проти тероризму, активні, небайдужі люди пройшли ходою вулицями міста. Люди йшли з національною символікою та плакатами “ПТН-ПНХ”, “Терористам-тюрма або смерть”, “Хутін-пуй”, “Донбас-ми з тобою”, “Україна-єдина” тощо….ну і новий світовий хіт “путін-х.йло” полонив сьогодні місто. Спасибі всім, хто долучився, ви найкращі.
Разом-ми сила! Слава Україні!
Євромайдан Ужгород
Відео 24 канал
http://
