Де дозволили купатися ужгородцям влітку?

УжРішення «Про облаштування місць відпочинку та заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста» прийняли сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Цим рішенням виконком міської ради вирішив визначити місця відпочинку для мешканців міста, а саме:

– біля дитячої залізниці в межах наб. Ботанічної з правого боку берега р. Уж – 1000 кв.м.;

– від пров. Навої до транспортного мосту в межах наб. Київської – 2000 кв.м.

Водночас з метою створення умов для відпочину КП «Водоканал м. Ужгорода» зобов’язали визначити місця можливого підключення до мережі та влаштувати водопостачання та водовідведення місць масового відпочинку мешканців міста біля води.

ПП «Закарпателектробуд» має виконати заходи по освітленню території визначених місць відпочинку біля води, а департамент міського господарства забезпечити обстеження дна річки Уж біля визначених місць відпочинку та комісійно перевірити їх готовність.

Тобто на цих місцях постараються облаштувати кабінки для переодягання та душ. Пісочні пляжі, однак, облаштовувати не будуть, оскільки Ужгород – гірська ріка зі складним гідрологічним режимом, тож у минулому такий пісок вже банально зносило водою.

Водночас виконком заборонив купання, катання на човнах та інших плавзасобах, використання засобів розваг на воді в межах міста.

Один з членів виконкому Ісрафіл Васількін тим часом зазначив, що жодне з місць купання в Ужгороді не відповідає санітарним нормам.

Крім того він наголосив, що слід подумати про кар’єр, у якому щорічно гинуть люди. Оскільки з цього приводу виникло бурхливе обговорення, наступного понеділка о 10.00 спільно з санепідемстанцією та МНС обговорять можливі зміни щодо створення та упорядкування місць відпочинку.

За матеріалами Ужгородської міської ради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *