В камері Тячівського ізолятора убивця-сатаніст наклав на себе руки

сатаністЧитачі пам’ятають резонансне вбивство на Рахівщині, де молоді люди, які займалися сатанинськими ритуалами, жорстко позбавили життя свого ровесника. Після їх затримання правоохоронці порушили кримінальне провадження розпочали досудове розслідування. Підозрюваних у жахливому злочині заарештували й посадили у камеру тимчасового тримання. Після завершення слідства справу передали в суд.

Тут, за гратами сидів й один з основних фігурантів, який зі своїм спільником позбавив життя хлопця, нанісши йому майже два десятки ножових ран. Згодом під час допиту затримані стверджували, що вбити свого ровесника їм наказав диявол. Як повідомили «Карпатському об’єктиву» у поведінці затриманого сатаніста нічого особливого не бачили. Звечора заарештований умився, поводився спокійно. А вранці у камері Тячівського ізолятора тимчасового тримання його знайшли мертвим. Затриманий пішов з цього життя, засунувши голову в петлю, повісившись на простирадлі. Як стало також відомо, перше судове слухання цієї резонансної історії повинно було відбутися 17 червня, однак його перенесли на 19 червня. За скоєне жахливе злодіяння убивці «світило» довічне ув’язнення.

До слова, як показує життя, подібні жорстокі вбивці часто завершують життя самогубством. Особливо таким чином йдуть із життя ті,що займаються сатанинськими ритуалами.

«Карпатський Об’єктив»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *