Жорстокий поліцейський треш навколо зникнення апарату ШВЛ з Виноградівського хоспісу (відео)

Жорстокий поліцейський треш навколо зникнення апарату ШВЛ з Виноградівського хоспісу (відео)

Друзі-правозахисники й колеги-журналісти, я зараз дуже зла на повний треш, який коїться у Виноградівське відділення поліції. Правоохоронці покрили зникнення апарату штучної вентиляції легень, який самовільно забрав з хоспісу і вивіз під покровом ночі завідувач хоспісного відділення Виноградівського геріатричного пансіонату лікар Віктор Ісаєв.

На хвилиночку. Лікар. Під час пандемії коронавірусу. Від пацієнтів групи ризику: хронічнохворих віком 65+. Для власного користування.

За це його безпосередньє керівництво дало лікарю догану, яку він збирається оскаржувати через Виноградівський районний суд. Знову таки тому, що виноградівська поліція, не зважаючи на заяву, за місяць так і не побачила у вчинку Віктора Ісаєва складу злочину.

Детальніше про це тут: https://goloskarpat.info/criminal/5ecfe89d628c4/

Будучи в структурі управління соцзахисту Закарпатської ОДА, хоспіс, фактично, перетворився у приватний заклад лікаря Ісаєва. Приватний настільки, що там не знайшлося місце вмираючому від раку АТОвцю Юрію Гадзику: https://goloskarpat.info/society/5d8a2bbe75ffd/

Це далеко не єдиний такий випадок у закладі. До і після описаних подій в стінах хоспісу продовдують вмирати пацієнти від того, що у необхідний момент не дочекались медичної допомоги від лікаря і персоналу.

А от це відео цінне тим, що на ньому лікар зізнається у вчинку, який, чомусь, відмовились кваліфікувати у Виноградівському відділенні Нацполіції:

https://www.youtube.com/watch?v=yT5bsS9JFdo&feature=youtu.be

Дуже хочеться вірити, що правоохоронні органи області, Поліція Закарпатської області та Прокуратура Закарпатської області, будуть мудріші за своїх районних колег і не залишать цей випадок поза увагою.

Олена Мудра

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *