Жінка влаштувала сеанс ворожби у приміщенні Міжгірського районного суду

Жінка влаштувала сеанс ворожби у приміщенні Міжгірського районного суду

22.03.2018 року біля 10 год. на 2-му поверсі в приміщення Міжгірського районного суду Закарпатської області на підлозі виявлено нетипове для офісного приміщення сміття: мак і сіль.

Відеозапис камери спостереження зафіксував нестандартну (дивну) поведінку одного з відвідувачів суду, яка полягала в наступному: особа жіночої статі, вийшовши з вбиральні (туалету), де ймовірно підготувалась до «акції», посіяла вхід перед кабінетом і приймальнею одного з суддів незрозумілу речовину, яка при реальному огляді виявилась маком і сіллю. «Добродійка» намагалась робити це непомітно, очевидно усвідомлюючи, що ці дії можуть бути зафіксовані.

За народним повір’ям, заговори на мак роблять з метою завоювання прихильності особи або з метою «приспати» її пильність і спонукати на вчинення певних дій.

З наведеної події, можна припустити, що в своїх бажаннях вплинути на суд учасники процесу чи їх рідні можуть застосовувати і такі «оригінальні» способи, які полягають у залученні надприродніх сил, ворожіння та магії…

Нагадуємо, що ст. 376 ч. 1 Кримінального кодексу України передбачено кримінальну відповідальність за втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців. Окрім цього, ст. 185 -3 ч. 1 КУпАП передбачено і адміністративну відповідальність, зокрема за вчинення будь-яких дій, які свідчать про явну неповагу до суду або встановлених у суді правил. За такі дії суд може накласти стягнення у виді штрафу в сумі 850 – 2550 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.