“Закарпаттяобленерго” жаліється на нечесність споживачів і обіцяє штрафувати порушників

електрикЩодня по області працівники ПАТ «Закарпаттяобленерго» фіксують близько 20-30 випадків порушень споживачами Правил користування електричною енергією.

Як фізичні особи (населення), так і підприємства часто вдаються до різного роду сумнівного способу заощадження електричної енергії. Так, штрафні санкції для населення можуть сягнути й 50 тисяч гривень, а для юридичних навіть до 1 мільйона гривень.

З настанням осінніх холодів чимало закарпатців, котрі обігрівають помешкання за допомогою електроенергії, вдаються до сумнівних методів її економії – крадіжок. Фактів з кожним днем стає все більше й більше. Якщо влітку впродовж місяця виявляли 200-250 таких випадків, то тепер, в осінньо-зимовий період, ця кількість зростає до 500-600 випадків, а то й більше.

Зараз, наприклад, найпоширенішим способом серед споживачів є вплив на роботу приладів обліку неодимових магнітів.

Інший поширений метод, яким часто користуються жителі багатоквартирних будинків – використання електроенергії, наприклад, через приєднання до приладу обліку сусіда. Наприклад, це може бути підключення до електричної розетки сусіда за стінкою або до його автомата в електрощитку.

При виявленні крадіжок спеціалістами ПАТ «Закарпаттяобленерго» наслідком для споживача-порушника є нарахування йому штрафу.

За матеріалами прес-служби ПАТ «Закарпаттяобленерго»

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *