Закарпатці вибороли “золото” на “Uzhgorod Open 2013” (фото)

Вчора в обласному центрі Закарпаття відкрився міжнародний турнір спортивного танцю “Uzhgorod Open 2013”. Перший день турніру був приємними для українців. Зокрема це стосується ужгородської пари Вероніка Мишко – Володимир Лятов («Грація», Ужгород), якій в рідних стінах вдалося вибороти «золото» у категорії WDSF International Open Latin. Друге місце – Ярослав Галай — Катерина Клішина (Київ), третьою стала пара з Литви
1065 танцювальних пар зареєструвалося для участі у міжнародному турнірі спортивного танцю «Uzhgorod Open 2013», що вже традиційно проходить наприкінці квітня в обласному центрі Закарпаття.
“Uzhgorod Open 2013” стартував в обласному центрі Закарпаття (+ФОТО)
Змагання входять у трійку найпрестижніших в Україні. Тож, у підготовці такого масштабного заходу організаторам довелося досить багато попрацювати.
Напередодні, 25 та 26 квітня, танцюристи взяли участь у тренувальних зборах. А у суботу, 27 квітня, стартували престижні змагання. Ще о 10.00 на паркет спорткомплексу вийшли танцюристи, щоб взяти участь у відбіркових турах. Фінальні ж змагання стартували о 19.00.
У суботу змагання проходили майже у 20 категоріях. На паркеті виступили 750 учасників (375 пар). Закарпаття представляли пари з Перечина, Берегова й Ужгорода.
Що ж до результатів першого дня, то вони були приємними для українців. Зокрема це стосується ужгородської пари Вероніка Мишко – Володимир Лятов («Грація», Ужгород), якій в рідних стінах вдалося вибороти «золото» у категорії WDSF International Open Latin. Друге місце – Ярослав Галай — Катерина Клішина (Київ), третьою стала пара з Литви
У початківців найбільше призерів серед чернівчан (12, у тому числі 5 перших місць), львів’ян (6, у т. ч. 1 перше місце) й ужгородців (4, у т. ч. 1 перше місце). В основних (міжнародних) змаганнях — кияни (6, у т. ч. 1 перше місце), хмельничани (2, у т. ч. 2 перші місця), чернівчани (2, у т. ч. 1 перше місце), угорці (2).
Сьогодні, 28 квітня, змагання у спорткомплексі «Юність» продовжаться.

http://karpatnews.in.ua/

танці танці2 танці3 танці4 танці5 танці7 танціф6

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *