Закарпатці успішно виступили на фестивалі в Тернополі

Закарпатці успішно виступили на фестивалі в Тернополі

          859607685746  В Тернополі вже стало доброю традицією проведення в середині травня Міжрегіонального фестивалю гумору та сатири  «Грицева шкільна наука». Щороку він збирає талановитих людей з різних куточків України, що пробують себе в цьому нелегкому жанрі.

Участь у конкурсі беруть молоді люди, а виступи професійних виконавців доповнюють програму фестивалю. Цього року на Тернопільщині свої гумористичні роботи представили артисти ужгородського театру «Шарж» – Роберт Голованенко та Сергій Соболь. Роберт Голованенко зачитав авторські монологи «Про бика Федю» та «Монолог доцента». Сергій Соболь виконав пісню “На коня”, яку написав на вірші поета Миколи Базіва.

Як відомо, у липні 2012 року Роберт Голованенко став володарем гран-прі І-го Всеукраїнського фестивалю гумористичних мініатюр «Василя Купала», що проходив на Миколаївщині.

Цьогоріч за підтримки  депутата Закарпатської обласної ради Степана Деркача та інших небайдужих, Роберт Голованенко у співавторстві з Василем Юдов записав у студії гімн до ІІ-го  Всеукраїнського фестивалю “Василя Купала”, який планується провести на берегах річки Південний Буг 5-7 липня.

Саме завдяки активному сприянню С.Т.Деркача, театр “Шарж” зміг представити Закарпаття і в Тернополі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *