Категорії Новини

Закарпатська “Свобода” закликає не вірити дурницям, що поширює ЄЦ

Василь ВовкуновичУ закарпатській “Свободі” прокоментували висловлювання  особистого політичного оглядача ЄЦу Павла Білака, в яких він намагався нівелювати роль націоналістів на виборах Берегівського міського голови.
Треба судити самим:
– пан Білак: “Сукупність цих всіх факторів робить найбільш очевидним кандидатом на перемогу висуванця від опозиції Ольгу Бізілю («Єдиний Центр»)”.
Відколи це ЄЦ є опозиційним, а ця паніка висуваницею від опозиції?
Далі трохи до початку його розлогих роздумів: “Представник демократичних сил (Ольга Бізіля) змагається проти висуванця від влади Золтана Бабяка”. Хто її висував на представництво, і які результати боротьби ЄЦУ із владою відомі хіба самомму Павлові…
Йдемо далі: “Ті виборці, які підтримують діяльність Партії Регіонів, можуть підтримати і Золтана Бабяка. Натомість ті жителі міста, які ставляться до курсу нинішньої влади негативно, підтримують Ольгу Бізілю”. Звідки така інформація і зухвале твердження?
І на кінець: “У Берегові традиційно виборці угорської національності схильні голосувати за кандидата-угорця – в даному випадку це Золтан Бабяк. Натомість УКРАЇНЦІ та росіяни традиційно голосують за «свого» кандидата – на цих виборах це Ольга Бізіля”.Абсурд!
Отож шановне панство, наскільки мені відомо, українська громада в Береговому є достатньо потужною, всі роздуми цього “оглядача” не варті навіть чорного за нігтем. Єдиним дійсно опозиційним представником на цих виборах є Василь Вовкунович від “Свободи”, а яке відношення націоналістів до влади “регіоналів” думаю знають і у Береговому.

Тому не треба вірити дурницям, які намагаються втовкмачити вам в голови про буцімто опозиційність ЄЦу та його висуваниці. Думайте головою, бо часу розтягувати гуму вже нема, треба піднімати Україну. Окрім націоналістів цього не зробить ніхто!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *