Doc.ua запис до лікаря

Закарпатська “Свобода” закликає не вірити дурницям, що поширює ЄЦ

Закарпатська “Свобода” закликає не вірити дурницям, що поширює ЄЦ

Василь ВовкуновичУ закарпатській “Свободі” прокоментували висловлювання  особистого політичного оглядача ЄЦу Павла Білака, в яких він намагався нівелювати роль націоналістів на виборах Берегівського міського голови.
Треба судити самим:
– пан Білак: “Сукупність цих всіх факторів робить найбільш очевидним кандидатом на перемогу висуванця від опозиції Ольгу Бізілю («Єдиний Центр»)”.
Відколи це ЄЦ є опозиційним, а ця паніка висуваницею від опозиції?
Далі трохи до початку його розлогих роздумів: “Представник демократичних сил (Ольга Бізіля) змагається проти висуванця від влади Золтана Бабяка”. Хто її висував на представництво, і які результати боротьби ЄЦУ із владою відомі хіба самомму Павлові…
Йдемо далі: “Ті виборці, які підтримують діяльність Партії Регіонів, можуть підтримати і Золтана Бабяка. Натомість ті жителі міста, які ставляться до курсу нинішньої влади негативно, підтримують Ольгу Бізілю”. Звідки така інформація і зухвале твердження?
І на кінець: “У Берегові традиційно виборці угорської національності схильні голосувати за кандидата-угорця – в даному випадку це Золтан Бабяк. Натомість УКРАЇНЦІ та росіяни традиційно голосують за «свого» кандидата – на цих виборах це Ольга Бізіля”.Абсурд!
Отож шановне панство, наскільки мені відомо, українська громада в Береговому є достатньо потужною, всі роздуми цього “оглядача” не варті навіть чорного за нігтем. Єдиним дійсно опозиційним представником на цих виборах є Василь Вовкунович від “Свободи”, а яке відношення націоналістів до влади “регіоналів” думаю знають і у Береговому.

Тому не треба вірити дурницям, які намагаються втовкмачити вам в голови про буцімто опозиційність ЄЦу та його висуваниці. Думайте головою, бо часу розтягувати гуму вже нема, треба піднімати Україну. Окрім націоналістів цього не зробить ніхто!

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *