Закарпатці можуть передати покази лічильника електроенергії за допомогою телефона

Закарпатці можуть передати покази лічильника електроенергії за допомогою телефона

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» нагадує про сервіс передачі показів лічильника за допомогою телефонного голосового меню

Побутові споживачі електроенергії можуть передавати покази лічильника за допомогою підказок інтерактивного голосового меню телефонних ліній ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

Нагадуємо, що у ПрАТ «Закарпаттяобленерго» запроваджений новий зручний сервіс для передачі показів приладів обліку електричної енергії. Тепер можна зробити це також за допомогою підказок інтерактивного голосового меню телефонних ліній ПрАТ «Закарпаттяобленерго» та без очікування з’єднання з працівником кол-центру.

Запишіть номери телефонних ліній та користуйтеся для передачі показів лічильника інтерактивним голосовим меню:

+38 099 010 16 20   (Водафон);

+38 067 010 16 20   (Київстар);

+38 073 010 16 20   (Лайфселл).

Увага! Вартість дзвінка згідно з тарифами вашого оператора.

Для передачі показів необхідно зателефонувати за одним із вказаних номерів телефону та, скориставшись підказками інтерактивного голосового меню, ввести покази лічильника електроенергії.

Ви можете ознайомитись з покроковою інструкцією використання нового сервісу за посиланням: https://zakarpat.energy/about/news/pokaznuky-tel.

Для зручності споживачів та оперативнішої роботи автоматизований сервіс забезпечує прийом показів по 30 каналах одночасного з’єднання на кожній окремій телефонній лінії.

Нагадуємо, що побутовим споживачам необхідно повідомляти покази лічильника електроенергії щомісяця у період, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного місяця.

У разі виникнення будь-яких запитань можна звернутися за номером кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» 0-800-50-16-20, дзвінок на який безкоштовний. Кол-центр працює цілодобово та без вихідних.

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *