Закарпатці гідно представили наш край на Міжнародних змаганнях зі STREET WORKOUT

            Нещодавно в Дніпропетровську відбулися Міжнародні змагання з вуличного спорту STREET WORKOUT, яким усе більше захоплюється молодь та яким активно займаються закарпатські юнаки.

11

            Як розповів один з учасників та популяризаторів цього виду спорту в нашому краї Андрій Штефуца, продемонструвати свої вміння до Дніпропетровська приїхали молоді спортсмени не лише з різних куточків України, а й близького та далекого зарубіжжя, зокрема, Іспанії, Великобританії, Польщі, Арменії. Цей перелік можна продовжити. Загалом, за словами Андрія, організатори нарахували близько десяти тисяч люду разом з глядацькою аудиторією.

10

            Андрій Штефуца каже, що їх поїздка на змагання не увінчалася б успіхом якби не вчасна підтримка небайдужої людини. Мова про Степана Деркача, депутата Закарпатської обласної ради, відомого мецената. Саме до нього звернулися молоді закарпатські спортсмени по допомогу. Вони були впевнені: це їх остання надія, оскільки неодноразові звернення до підприємців, депутатів різних рівнів так і залишилися не розглянутими.

            “В особі Степана Деркача ми знайшли вагому підтримку, оскільки знали, що він та його Благодійний фонд постійно опікуються підтримкою та популяризацією здорового способу життя.‒каже Андрій Штефуца.‒Він організував для наших учасників автобус та подбав про те, аби ми почувалися не гірше за інших спортсменів. Хочу зазначити, що Степан Тиберійович проспонсорував не лише поїздку учасників з Хуста та Ізи, але й Мукачева та Ужгорода. Всього від Закарпаття нас було 18. До речі, нам приємно було бачити на змаганнях Івана Козачка, команда якого перемогла на конкурсі «Україна має талант». Їх теж свого часу підтримав пан Степан “.

            Після повернення з Міжнародних змагань зі STREET WORKOUT учасники радо діляться незабутніми враженнями. Вони не лише представили наш край на належному рівні, а й набули нового досвіду та досхочу спілкувалися зі своїми українськими та зарубіжними колегами. Та, вочевидь, найбільшими емоціями вони сповнилися від того, що їх майстерність у вуличному спорті оцінив президент Всеукраїнської організації STREET WORKOUT Денис Мінін.

            Слід зазначити, що цей вид спорту пропагує заняття на перекладині з власною вагою у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов, а отже є досить практичним та майже незатратним. Вікових обмежень також немає. Тому можна прогнозувати, що це спортивне захоплення молоді в майбутньому претендуватиме на статус масового виду спорту.

Іван ЯКИМЕНКО

12

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.