Закарпаття область вампірів і перевертнів, – аналітик Назарій Мудрий

Закарпаття область вампірів і перевертнів, – аналітик Назарій Мудрий
Аналітик штабу спецпідрозділу Сонечко Назарій Мудрий на своїй сторінці у мережі Фейсбук пояснив ситуацію на Закарпатті.
Ми побили рекорди. Закарпаття схавало двох генералів (перед цим Москаль). І СБУ і МВС… Петров написав заяву, дав задню, злетів з траекторії, і т.д. Ми особлива область. У нас особливі умови. У нас, коли ти приходиш бугруватм, тебе дурять, вводять в туман, і ти думаєш : ФСЬООО!!! Жизнь удалась. Потім до тебе подходять прості люли, пробують пояснити, що тебе кинуть, що без простої підтримки ти “0”. Звісно бугор ображається, не вірить. І хапає наслідки. Якщо домовляєшся з “псевдо…” , то сам рано чи пізно стаєш “псевдо…”. І ти можеш брикатися, можеш зхитрувати і повернутися, але ти вже наступний міф Закарпаття.
Але і це не кінець. Наша Область любить крові. За деякими казковими легендами, навіть граф Дракула полюбляв тут промишляти. Ми область вампірів і перевертнів. Якщо ти пішов з посади, твої ж , ніби недавно друзі, вижруть все, щоб ти голий босий втік. І можливо, можливо не підеш в мінус.
Тобто основний пір ще буде… Усі схеми, усі заробітки, усі теми…усе піде з молотка. Це Закарпаття дєтка. Звісно можна мене не слухати (але я ж одразу сказав, що Петров програє, якщо продовжить чекати підтримки не тих людей), але я би на місці Олексій Петров – голова Закарпатської обласної ради саме тепер почав переживати. І боятися слід Друзів і “псевдо…” (хто б вони не були). Така сама доля чекає і оточення. Мітинг за мітингом, протест за протестом, Зе втратить політичний контроль навіть за своєю партією. А може вже втратив, бо в Закарпатті керують : бабло і сила. Або ти багатий, або можеш накостиляти кому завгодно. Особисто я вважаю, що той керує Закарпаттям, хто може з надійними хлопцями жахнути і відійти у ліс… І люди з великим баблом, стають черговою зарубкою на прикладі Патріота.
Але це моя думка. 😁😆🙃😉😃
Мудрий. “Сонечко” УПА.
P.S. “… Закарпаття належить Патріотам, Закарпаття ніколи не зрадить Хлопців з лісу…”: комбат Чесний.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *