Закарпатським дітям робитимуть складні операції на хребет (ВІДЕО)

Найскладніші ортопедичні операції при викривленнях  хребта та сколіозах вже найближчим часом будуть проводити дітям Закарпаття. Обласна дитяча лікаря отримає необхідне для цього устаткування завдяки благодійному фонду S.А.R.А. та меценатам.  

Впровадженням сучасних методик хірургічного та ортопедичного лікування дітей в обласній  дитячій лікарні фахівці-медики завдячують тісній співпраці з угорською університетською клінікою в м. Пейч та підтримці благодійного фонду S.А.R.А. У неділю, 25 вересня,  підписано відповідний меморандум за участі керівництва департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА, обласної дитячої лікарні, благодійного фонду S.А.R.А. (США та Угорщина),  університету м.Пейч (Угорщина)   та мерії м. Мукачево.

Подяками та грамотами департаменту охорони здоров’я були нагороджені медики, науковці та меценати, завдяки яким медицина краю покращує свій потенціал.

Як зауважив головний лікар ОДЛ м. Мукачево  Євген Жупан, спільно з угорськими медиками в обласній дитячій лікарні вже проведено понад 250  оперативних втручань різного ступеню складності. Щодо оперативних втручань на хребті, то перша операція в ОДЛ такої високої складності була зроблена ще 18 років тому американським лікарем із Техасу. На сьогодні близько сотні маленьких закарпатців з різними патологіями хребта та сколіозами потребують допомоги.

По закінченні зустрічі в фойє травматологічного відділення було відкрито пам’ятну подячну меморіальну дошку меценату Алексу Ровту.

medyky

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *