Лікар швидкої допомоги з Ужгорода Ерік Глеба продовжив перебування у зоні АТО. Про це він повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук:
Доброго вечора, друзі! В мене дві новини:
Перша: Закінчилася моя ротація у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю, Медевак на Сході України;
Друга: З 1 вересня в зв’язку з нестачею лікарів на передовій залишаюся на другу ротацію і надалі працювати на Medevac та рятувати життя, якщо виникне необхідність. Слава Україні! Бажаю Вам мирного неба над головами!

